CHORNET spółka jawna z siedzibą w Zielonej Górze

Realizuje projekty w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego. Początek działalności przypada na rok 1996, wtedy to podstawową działalnością firmy były remonty dachów płaskich. Obecnie zajmujemy się izolacją i modernizacją dachów na obiektach przemysłowych, centrach logistycznych i handlowych, oświatowych oraz izolacją obiektów inżynieryjnych takich jak mosty i wiadukty, wykonujemy również zabezpieczenia konstrukcji.

Chornet

Od początku działalności

kładliśmy szczególny nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac, czego efektem są dziesiątki skutecznych realizacji obiektów, które przynoszą coraz większą satysfakcję i ogromne zaufanie klientów. Potwierdzeniem tego są certyfikaty i zaświadczenia uzyskane od partnerów biznesowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych oraz przyjęcie nas w poczet członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Kadra

Nasza kadra to wykwalifikowani eksperci, inżynierowie,

którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę o nowe technologie, którą wykorzystują do coraz bardziej wymagających inwestycji. Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi oraz dostawcami materiałów budowlanych i sprzętu specjalistycznego, a także projektantami, co pozwala nam realizować duże i skomplikowane zadania, w stosunkowo krótkim czasie. Aby lepiej sprostać wymaganiom rynku inwestycyjnego i naszym klientom, dbamy o systematyczną odbudowę parku maszynowego.

Doświadczenie

"Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem"

W trakcie swojej wieloletniej działalności zdobyliśmy uprawnienia oraz doświadczenie merytoryczne i wykonawcze, w nowoczesnych technologiach krycia dachów płaskich. Dzięki aktywnej pracy i kompetencjom, konstruowaniu i modernizowaniu obiektów przemysłowych, oświatowych, sakralnych, wielorodzinnych i mieszkalnych uzyskaliśmy opinię rzetelnego wykonawcy z rekomendacją sumienności.

Działalność

Dzięki ogromnemu doświadczeniu

zdobytemu przy wykonywaniu dachów płaskich poszerzyliśmy swoją działalność o ocieplanie budynków metodą lekko-mokrą, izolacje fundamentów i ścian budynków oraz prace antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych wraz z kompleksową obróbką blacharską.

W naszej ofercie znajdują się

01
Pokrycia dachowe
02
Elewacje
03
Izolacje tarasów